Duszpasterze

Proboszcz:
ks. dr Franciszek Nieckarz,
od 09.03.2015

Wikariusz: ks. Andrzej Zdunek


Rada Duszpastersko–Ekonomiczna,
kadencja 2015-2020
  • ks. Franciszek Nieckarz - Przewodniczący rady
  • Zbigniew Gniwek - Komarów-Osada/zastępca przewodniczącego
  • Stanisław Kudła - Krzywystok-Kolonia/zastępca przewodniczącego
  • Stanisława Skiba - Janówka Zachodnia/sekretarz, skarbnik
  • Maria Balicka - Krzywystok
  • Bolesław Bardziński - Komarów-Osada
  • Zbigniew Bartwiński - Komarów-Osada
  • Mirosław Bil - Księżostany
  • Grzegorz Bilewicz - Wolica Brzozowa-Kolonia
  • Jan Cisak - Wolica Brzozowa
  • Antoni Cisło - Wolica Śniatycka
  • Stanisław Flak - Wolica Śniatycka
  • Krzysztof Kaczor - Janówka Zachodnia
  • Andrzej Kaczorowski - Komarów-Osada
  • Aneta Kukiełka - Huta Komarowska
  • Zdzisław Kupiec - Antoniówka
  • Marian Kyć - Komarów-Osada
  • Józef Małek - Antoniówka
  • Anna Misztal - Janówka Wschodnia
  • Janusz Nelc - Komarów-Wieś
  • Andrzej Palikot - Komarów Górny
  • Barbara Pałczyńska - Krzywystok
  • Kazimiera Petryk - Ruszczyzna
  • Józef Pokrywka - Janówka Górna
  • Andrzej Przyczyna - Komarów-Osada
  • Albin Pysiewicz - Komarów-Osada
  • Zbigniew Pysiewicz - Ruszczyzna
  • Teresa Rudy - Janówka Wschodnia
  • Elżbieta Wiśniewska - Komarów-Wieś
  • Andrzej Wołek - Komarów-Wieś
  • Dariusz Żyradzki - Komarów Dolny

Rada Duszpastersko–Ekonomiczna,
kadencja 10.01.2010-09.01.2015
Informacja o zaprzysiężeniu(pdf)
Zdjęcia (pdf)
Skład rady(pdf)

Kościół parafialny

Odpust
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Kościół parafialny, cmentarz

Uroczystość 100-lecia poświęcenia kościoła, 01.05.2011
Kościoły filialne

Antoniówka
2010
Janówka Zachodnia
2010
2014

Miejscowości należące do parafii
Antoniówka
Huta Komarowska
Janówka Górna
Janówka Wschodnia
Janówka Zachodnia
Komarów Dolny
Komarów Górny
Komarów-Osada
Komarów-Wieś
Krzywystok
Krzywystok-Kolonia
Księżostany
Ruszczyzna
Wolica Brzozowa
Wolica Brzozowa-Kolonia
Wolica Śniatycka


Duszpasterze - historia

Administrator (05.02.2015-08.03.2015)
ks. Witold Mikulski
       Ks. biskup Marian Rojek dekretem z dnia 5 lutego 2015 roku mianował ks. Witolda Mikulskiego - proboszcza parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Dubie - administratorem parafii Świętej Trójcy w Komarowie, do czasu ustanowienia nowego proboszcza tejże parafii.

Proboszcz (23.06.2008-30.01.2015)
ks. Tomasz Bomba

Medal
       W dniach 16-17 września 2011 roku odbyła się XV. Pielgrzymka redaktorów i czytelników Katolickiego Tygodnika NIEDZIELA, podczas której zostały przyznane medale i nagrody dla zasłużonych dla Tygodnika. Wśród zasłużonych znalazł się nasz ks. proboszcz, który redaguje edycję Zamojsko-Lubaczowską od 9 lat. Ks. proboszcz otrzymał na auli Redakcji zaszczytny medal i stułę kapłańską, którą ofiaruje dla Parafii i wyróżnienie „za twórcze podejście do pracy dziennikarskiej i zaangażowanie w dziele ewangelizacji”. Ks. proboszcz dziękuje za wszelkie wsparcie w pracy duszpasterskiej i redagowaniu NIEDZIELI, choć pogodzenie tych obowiązków nie jest łatwe, przy tak wielu pracach w Parafii. Wyróżnienie ze strony Redakcji w Częstochowie, jest również wyróżnieniem dla Parafii.


Nominacje:






Powrót do strony głównej

O stronie
Webmaster: ks. Andrzej Zdunek, p. Henryk Kulik (2009-2015)