Ruch 安iat這 – 砰cie w naszej parafii skupia m這dzie ze szko造 podstawowej i starszych. Cotygodniowe spotkania odbywaj si w   dwu grupach Oazy Dzieci Bo篡ch i Oazy M這dzie穎wej. Znakiem Oazy jest symbol i s這wa ΦΩΣ ΖΩΗ (czyt. fos-zoe) – greckie s這wa „鈍iat這” i „篡cie”, krzy簑j帷e si na literze „omega”, kt鏎a tutaj jest symbolem Ducha 安i皻ego (jako Tego, kt鏎y jest wszystkim) i u這穎ne w kszta速 krzy瘸. Popularna nazwa tego symbolu to foska.

Aktualno軼i
Historia Ruchu
Archiwum wydarze
Ruch 安iat這 - 砰cie diecezji zamojsko - lubaczowskiej

Aktualno軼i
Wyprawa Otwartych Oczu

14 maja oaza z naszej parafii wybra豉 si na "Wypraw Otwartych Oczu" do G鏎ecka Ko軼ielnego, na kt鏎 przyjecha造 wsp鏊noty oazowe z ca貫j diecezji. Sw鎩 marsz rozpocz瘭i鄉y w J霩efowie sk康 przez lasy i wioski doszli鄉y do G鏎ecka na Msz 安i皻, a p騧niej na odpoczynek i wsp鏊n zabaw.

Nasza galeria zdj耩

Galera zdj耩 ze strony foska.pl

Rejonowy Dzie Wsp鏊noty Oazowej w Tomaszowie

W s這neczn niedziel 13 marca Ruch 安iat這 砰cie z naszej parafii uda si na Rejonowy Dzie Wsp鏊noty, kt鏎y tym razem odbywa si w w Tomaszowie Lubelskim. Uczestniczyli鄉y we Mszy 安i皻ej bior帷 aktywny udzia w liturgii. Nast瘼nie udali鄉y si na konferencj, podczas kt鏎ej odkrywali鄉y dzia豉nie Ducha 安i皻ego w codziennym 篡ciu. Poznali鄉y wiele os鏏 podczas wsp鏊nej Agapy i jak zwykle nie zabrak這 dobrej zabawy oraz najlepszego na 鈍iecie... BIGOSU.
Wsp鏊nie te ustalili鄉y, 瞠 nast瘼ne spotkanie rejonowe odb璠zie si w Komarowie, wi璚 teraz czekamy z niecierpliwo軼i na naszych go軼i.

Ubieranie ko軼io豉

Poniedzia趾owy wiecz鏎 ostatniego tygodnia Adwentu by czasem przygotowa naszej parafialnej 鈍i徠yni do 安i徠 Bo瞠go Narodzenia. Ministranci i Oaza wraz z pani Natali i panem Andrzejem dekorowali ko軼i馧 przystrajaj帷 j na nadchodz帷e 鈍i皻a. Efekty b璠ziemy mogli zobaczy ju na pasterce...

Przygotowania do Adwentu

W minion sobot (30 listopada) starsza grupa oazy przygotowa豉 dekoracj adwentow w naszym ko軼iele parafialnym. Wieniec adwentowy i znajduj帷e si w nim cztery 鈍iece zapalane w kolejne Niedziele Adwentu symbolizuj zbli瘸j帷y si czas przyj軼ia Pana Jezusa do naszych serc.

Rejonowy Dzie Wsp鏊noty

W niedziel 11 pa寮ziernika uczestniczyli鄉y w Rejonowym Dniu Wsp鏊noty w Tomaszowie Lubelskim. Nasze spotkanie rozpocz瘭i鄉y uroczyst Eucharysti. Nast瘼nie w mniejszych grupach, poprzez lektur Pisma 安i皻ego, odkrywali鄉y Bo瞠 S這wo. Po spotkaniu mia豉 miejsce Agape, podczas kt鏎ej wielu z nas zawar這 nowe znajomo軼i.

Powr鏒 do strony g堯wnej

Oficjalny serwis Parafii 安i皻ej Tr鎩cy w Komarowie