Uroczystości - 2015
Dekoracje Bożonarodzeniowe 2015

      Zapraszamy do obejrzenia dekoracji Bożonarodzeniowych z naszego kościoła. Pod każdym zdjęciem jest możliwość wyświetlenia go w pełnej rozdzielczości.

Dekoracje Bożonarodzeniowe - GALERIAZapraszamy do lektury

      Dzięki uprzejmości Pana Henryka Kulika, zamieściliśmy na naszej stronie najnowszą wersję monografii parafii w Komarowie. Dziękujemy Autorowi za bogactwo zamieszczonych informacji i zapraszamy do lektury.

Historia parafii


Ogłoszenia

      Dziękujemy wszystkim za obecność w ten Bożonarodzeniowy czas, szczególnie tym, którzy przyczynili się do uświetnienia tego okresu w naszej parafialnej wspólnocie. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami z 26.12.2015 r.

Ogłoszenia duszpasterskie - 26.12.2015 r.Uroczysta Pasterka

      Skończył się Adwent i nastał czas świętowania. W wigilijny wieczór, jak każe wiara i nasz piękny obyczaj, usiedliśmy przy wigilijnym stole. Była wspólna modlitwa i fragment z Ewangelii o narodzeniu Jezusa. Dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie świąteczne życzenia. Może podczas Wigilii płynęły łzy szczęścia, bo bliscy przyjechali z zagranicy – na święta albo już na stałe. Może płynęły łzy tęsknoty za najbliższymi, którzy pozostali jeszcze na emigracji.

Po Wigilii przyszliśmy do kościoła na Pasterkę…


Galeria zdjęć
Bóg się rodzi...!

      Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim Parafianom serdeczne życzenia. Niech Boże Dziecię Wam błogosławi, niech w Waszych rodzinach panuje zgoda i pokój, niech spełniają się Wasze marzenia.

Wasi duszpasterze - ks. Franciszek i ks. AndrzejUbieranie kościoła

      Poniedziałkowy wieczór ostatniego tygodnia Adwentu był czasem przygotowań naszej parafialnej świątyni do Świąt Bożego Narodzenia. Ministranci i Oaza wraz z panią Natalią i panem Andrzejem dekorowali kościół przystrajając ją na nadchodzące święta. Efekty będziemy mogli zobaczyć już na pasterce...


Galeria zdjęć
Rekolekcje Adwentowe

      W dniach 18-20 grudnia przeżywaliśmy w naszej wspólnocie rekolekcje. Przewodnikiem duchowym w tych dniach był ksiądz Marian Wyrwa. Mamy nadzieję, że interesujące nauki pogłębią w nas ducha i przygotują na przyjście Bożej Dzieciny do naszych serc. Księdzu Marianowi zaś życzymy wielu łask i opieki Matki Bożej.


Galeria zdjęć
Zaproszenie na rekolekcje

      W najbliższy piątek, roratami o godz. 6.30, rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ks. Marian Wyrwa z Hrubieszowa. Zapraszamy, bo naprawdę warto!

!!PRZECZYTAJ PROGRAM!!

WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ GODZINĘ

PRZYJDŹ NA REKOLEKCJE!
Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

      W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej NMP podczas wieczornej Mszy Św. odbyła się uroczysta liturgia włączająca kandydatów do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obrońcom życia życzymy wytrwałości w złożonych przyrzeczeniach i Bożego błogosławieństwa.Zaproszenie na roraty

      Przeżywamy okres Adwentu, którego niepowtarzalny klimat tworzą, między innymi, roraty. Warto na nie się wybrać, nawet jeśli są odprawiane bardzo wczesnym rankiem. Płonące lampiony sprawiają, że szczególnej wymowy nabierają słowa: "Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość..."
Zapraszamy Parafian na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, które rozpoczynamy o godz. 6.00 i na Mszę św. roratnią o godz. 6.30.Przygotowania do Adwentu

      W minioną sobotę (30 listopada) starsza grupa oazy przygotowała dekorację adwentową w naszym kościele parafialnym. Wieniec adwentowy i znajdujące się w nim cztery świece zapalane w kolejne Niedziele Adwentu symbolizują zbliżający się czas przyjścia Pana Jezusa do naszych serc.Święto Niepodległości

       W środę, 11. listopada, obchodziliśmy Święto Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. nastąpiło złożenie wieńców i kwiatów w miejscach pamięci, następnie była część artystyczna w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie, podczas której wręczono nagrody i tytuł Człowieka Roku Gminy Komarów-Osada 2015.


Galeria zdjęć
Halowy turniej piłki nożnej

       7. listopada odbyły się w Hrubieszowie ministranckie, międzydekanalne zawody w piłce nożnej halowej, w ramach eliminacji do mistrzostw diecezji. W kategorii szkół średnich nasi ministranci zajęli II miejsce. Gratulujemy!


Galeria zdjęć
Uroczystość Wszystkich Świętych

      W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny szczególnie uroczyście celebrowaliśmy Msze św. o godz. 10.00 po których wyruszały procesje żałobne na cmentarz. W ciągu tych dwóch dni wspólnota parafialna powiększyła się o liczne grono gości, którzy z różnych stron Polski przyjechali pomodlić się na rodzinnych grobach.


Galeria zdjęć
Rejonowy Dzień Wspólnoty

      W niedzielę 11 października uczestniczyliśmy w Rejonowym Dniu Wspólnoty w Tomaszowie Lubelskim. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy uroczystą Eucharystią. Następnie w mniejszych grupach, poprzez lekturę Pisma Świętego, odkrywaliśmy Boże Słowo. Po spotkaniu miała miejsce Agape, podczas której wielu z nas zawarło nowe znajomości.

Zapraszamy do odwiedzania strony Oazy.
Link do strony

Galeria zdjęć
Październikowe Nabożeństwo Fatimskie

      13 października przeżywaliśmy ostatnie Nabożeństwo Fatimskie w tym roku. Uroczystej Mszy św. przewodniczył J.E. Ks. Bp Stanisław Stefanek z Łomży. Nabożeństwo było połączone z dziękczynieniem za 10 rocznicę nadania szkole w Antoniówce imienia naszego świętego Papieża – Jana Pawła II i za naszą młodzież, a szczególnie za ministrantów i młodzież oazową. Cieszymy się, że młodzież daje piękne świadectwo przeżywania młodości pod opiekuńczym płaszczem Maryi. Dziękujemy licznie zgromadzonym czcicielom Pani Fatimskiej. Dziękujemy także dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Antoniówce za przygotowanie okolicznościowego występu a młodzieży oazowej z Tomaszowa Lubelskiego za oprawę muzyczną liturgii.


Galeria zdjęć
Kartki wypominkowe

      Dzisiaj w naszej parafii oaza młodzieżowa pomagała w przygotowaniu kartek wypominkowych, na których będziemy zapisywać imiona naszych zmarłych. W pracowitej atmosferze udało nam się wykonać dużą część zaplanowanego zadania, którą postaramy się jak najszybciej dokończyć, aby jeszcze w tym tygodniu zanieść kartki wypominkowe do rodzin w naszej parafii.


Przygotowania do Dnia Papieskiego

      W związku z nadchodzącym Dniem Papieskim obchodzonym w najbliższą niedzielę w całym Kościele w Polsce nasi najmłodsi parafianie rozpoczęli swoje przygotowania do tej uroczystości.W poznawaniu historii życia św. Jana Pawła II pomogły im kolorowanki... Zapraszamy do odwiedzania strony Białej Armii.

Link do strony


Imieniny Księdza Proboszcza
Franciszka Nieckarza


      Drogi Księże Prałacie, w dniu Twoich imienin chcemy podziękować Ci za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie. Zapewniając Cię o tej wdzięczności, pragniemy złożyć Ci życzenia pomyślności, wytrwałości i pogody ducha, a także spełnienia wszystkich marzeń. Życzymy, aby radość, o której wielokrotnie wspominał Twój święty patron wypełniała każdy dzień Twego życia.
      Niech Jezus Chrystus z mocą przemiany chleba i wina daje Ci moc przemiany ludzkich serc, a Matka Boża Fatimska ma Cię zawsze w swojej opiece.
      Szczęść Boże!

Współpracownicy i Parafianie

Galeria zdjęć


Nabożeństwo Fatimskie, 13 września 2015
      13 września uczestniczyliśmy w piątym Nabożeństwie Fatimskim. Dziękujemy członkom Rady Parafialnej za oprawę liturgiczną i za kwiaty. Kwintetowi wokalnemu z Suchowoli i Komarowa dziękujemy za piękny śpiew. Dziękujemy Strażakom, Służbie Liturgicznej, dziewczynkom z Białej Armii i wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przebiegu uroczystości.

Dożynki Gminno-Parafialne, 2015
      Dziękujemy Bogu za tegoroczne żniwa i prosimy o błogosławieństwo dla naszych rolników. Dziękujemy delegacjom reprezentującym Gminę i Parafię za przygotowanie chlebów, wieńców dożynkowych i oprawę Liturgii. Władzom naszej Gminy dziękujemy za organizację Uroczystości. Po Mszy św. na Rynku odbył się przegląd dorobku kulturalnego Gminy. Foto galeria

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
      W kościele parafialnym została odprawiona Msza św. dla nauczycieli, rodziców i uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Komarowie zaś dla Szkoły Podstawowej w Antoniówce odbyła się Msza św. w kaplicy. Foto galeria

95. rocznica Bitwy pod Komarowem, sierpień 2015
      Obchody 95. rocznicy historycznej Bitwy pod Komarowem rozpoczęły w sobotę, 29 sierpnia. O godz. 1700 odbył się koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Po koncercie była modlitwa i złożenie kwiatów przy grobie ułanów a następnie Msza św. za poległych podczas bitwy, której przewodniczył ks. prał. płk Andrzej Puzon z Hrubieszowa. W niedzielę, na polach Wolicy Śniatyckiej, o godz. 930 została odprawiona Msza św. podczas której kazanie wygłosił nasz rodak, o. Krzysztof Frąckiewicz. Dziękujemy władzom samorządowym oraz wszystkim stowarzyszeniom i organizacjom za zaangażowanie w przygotowanie i głębokie przeżycie uroczystości.

Nabożeństwo Fatimskie, 13 sierpnia 2015
      Nabożeństwo Fatimskie 13 sierpnia zgromadziło, jak zawsze, liczne rzesze czcicieli Maryi, parafian i gości. Do udziału w Nabożeństwie zaprosiliśmy pracowników i wolontariuszy diecezjalnej CARITAS. Wspólnie dziękowaliśmy Bogu za wszystkie łaski, otrzymane przez wstawiennictwo Pani Fatimskiej.

Nabożeństwo Fatimskie, 13 lipca 2015
      W poniedziałek, 13 lipca, przeżyliśmy piękne Nabożeństwo Fatimskie. Dziękujemy za liczny udział, za włączenie się w modlitwę różańcową i procesję. Strażakom dziękujemy za zabezpieczenie trasy procesji a mieszkańcom Krzywegostoku i Krzywegostoku Kol. za ofiary na kwiaty. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu Nabożeństwa Fatimskie w naszym kościele mają bogatą oprawę i przyciągają wielu uczestników, także spoza parafii.

Pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu, 2015
        30 czerwca gościliśmy pielgrzymów z Hrubieszowa wędrujących z pokłonem do Krasnobrodzkiej Pani. Cieszymy się, że mogliśmy razem z nimi uczestniczyć w nabożeństwie połączonym z adoracją Najświętszego Sakramentu i pielgrzymkowym apelu. Dziękujemy naszym Parafianom za otwarte serce i przyjęcie pielgrzymów na nocleg.

Nabożeństwo Fatimskie, 13 czerwca 2015
      Czerwcowe nabożeństwo Fatimskie było połączone ze srebrnym jubileuszem ks. Tadeusza Maciejki. Razem z nim Mszę św. koncelebrowało kilku kolegów z roku święceń oraz księża neoprezbiterzy. Pośród koncelebransów był także rodak komarowski, ks. kan. Jan Osuch, który na jubileusz ks. Tadeusza przyjechał z Częstochowy. Na zakończenie uroczystości księża neoprezbiterzy udzielili prymicyjnego błogosławieństwa.


Boże Ciało, 04.06.2015
      Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Odbyła się procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy, podobnie jak w roku ubiegłym, trasą wokół Rynku.

Odpust parafialny ku czci Trójcy Przenajświętszej, 31 maja
      31 maja 2015 roku przypadł odpust parafialny ku czci Trójcy Przenajświętszej. Sumę odpustową celebrował i kazanie głosił ks. kanonik Stanisław Kupczak, ojciec duchowny naszego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Wycieczka do Kazimierza, 2015
         Foto galeria.

I Komunia święta, 24 maja
      Dzieci klasy III, 24 maja 2015 roku, przystąpiły do I Komunii świętej.


Peregrynacja symboli ŚDM w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Komarów, 13-14 maja 2015
  • 14 maja - 19.30 - Powitanie symboli ŚDM i Msza św.
  • 14 maja - 21.00 - Apel Jasnogórski
  • 14-15 maja - 22.00-6.00 - Modlitewne czuwanie
  • 15 maja - 6.30 - Godzinki
  • 15 maja - 7.00 - Msza św. i pożegnanie symboli ŚDM


Nabożeństwo Fatimskie, 13 maja
      W środę, 13 maja 2015 roku, parafianie przeżyli pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie, połączone z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży. W tym dniu młodzież dekanatu powitała symbole ŚDM.

biskup pomocniczy przemyski Adam Szal

3 Maja

Triduum Paschalne

      Wielkanoc
      Wielka Sobota
      Wielki Piątek, Droga Krzyżowa
      Wielki Piątek, Liturgia
      Wielki Czwartek

Niedziela Palmowa, 29.03.2015
      Zobacz foto galerię z Niedzieli Palmowej w kościele parafialnym w Komarowie-Osadzie.

Wprowadzenie na urząd Proboszcza Parafii Komarów - ks. prał. dr. Franciszka Nieckarza, 15.03.2015
      15 marca 2015 roku Biskup Diecezjalny Marian Rojek wprowadził ks. prałata dr. Franciszka Nieckarza na urząd Proboszcza Parafii Komarów.


Rekolekcje Wielkopostne, 2015
      W dniach 12-15 marca 2015 roku Rekolekcje Wielkopostne prowadził ks. Arkadiusz Jakubczak.


Zmarł proboszcz parafii Komarów ksiądz kanonik Tomasz Bomba, dziekan dekanatu tyszowieckiego

Ks. Tomasz Bomba
1957-2015

Uroczystości pogrzebowe:

- Ciało zmarłego Kapłana zostało wniesione do świątyni parafialnej pw. Świętej Trójcy w Komarowie we wtorek, 3 lutego 2015 r. o godz. 1500;
- Msza św. żałobna pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka została odprawiona we wtorek, 3 lutego 2015 r. o godz. 1800 w kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Komarowie.
- Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka była sprawowana we środę, 4 lutego br. o godz. 1100 w kościele parafialnym w Komarowie;
- Po Mszy św. ciało zmarłego Kapłana zostało złożone na cmentarzu parafialnym w Komarowie (w podziemiach kaplicy cmentarnej).
Film z pogrzebu ks. proboszcza Tomasza Bomby:


Życiorys

      Urodził się 13 lutego 1957 roku w Kraśniku Fabrycznym, syn Jana i Janiny z Kaliszów małżonków Bomba.
      Studiował na Wydziale Teologicznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie (1976-1982). W 1982 roku uzyskał tytuł magistra teologii na Wydziale Teologicznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. W dniu 5 marca 1981 roku przyjął święcenia diakonatu, święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1982 roku w Katedrze Lubelskiej.
      Wikariusz parafii św. Wojciecha w Wąwolnicy (1982-1984), św. Rodziny w Lublinie (1984-1985), św. Agnieszki w Lublinie (1985-1987), św. Pawła (1987-25.06.1988), Ośrodka Duszpasterskiego bł. Alberta w Puławach (25.06.1988-), Mełgiew (-02.08.1991). Rektor (na prawach proboszcza) Samodzielnego Ośrodka Duszpasterskiego w Liśniku Dużym, następnie proboszcz parafii Matki Boskiej Królowej w Liśniku Dużym (diecezja lubelska a następnie sandomierska, parafia Gościeradów, 02.08.1991-25.09.1993). Wikariusz parafii św. Barbary w Tarnobrzegu (25.09.1993-28.05.1994). Pomocnik dyrektora Archiwum Diecezjalnego w Sandomierzu (28.05.1994-09.03.1995).
      Wikariusz parafii Grabowiec (wrzesień 1996-21.06.2002), Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu (21.06.2002-19.06.2008). Kapelan Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Zamościu (19.06.2006-23.06.2008).
      Nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej w Liśniku Dużym (gmina Gościeradów, 01.09.1992-31.08.1993), Liceum Ogólnokształcącego w Grabowcu (1997-1999), Szkoły Podstawowej w Grabowcu i Gimnazjum w Grabowcu (z chwilą jego powstania, 01.09.1997-31.08.2002). Ukończył kurs „Intel-Nauczanie ku przyszłości”. Uzyskał stopień nauczyciela mianowanego (27.06.2002). Otrzymał m.in. nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu (2001).
      Duszpasterz środowisk twórczych przy Kurii Archidiecezji Lubelskiej (1987). Wicedyrektor Katolickiego Radia Zamość i zastępca redaktora naczelnego „Niedzieli Zamojsko-Lubaczowskiej” (19.06.2002-27.10.2006; mianowany przez biskupa zamojsko-lubaczowskiego Jana Śrutwę). Redaktor naczelny „Niedzieli Zamojsko-Lubaczowskiej” (27.10.2006-03.12.2013). Otrzymał medal redaktora naczelnego ogólnopolskiego tygodnika „Niedziela” za „twórcze podejście do pracy dziennikarskiej i zaangażowanie w dziele ewangelizacji” oraz stułę kapłańską, którą ofiarował dla parafii w Komarowie (17.09.2011).
      Proboszcz parafii św. Trójcy w Komarowie-Osadzie (23.06.2008-). Wicedziekan dekanatu tyszowieckiego (30.09.2010-20.08.2014; mianowany przez biskupa Wacława Depo), dziekan dekanatu tyszowieckiego (20.08.2014-; mianowany przez biskupa Mariana Rojka). Kapelan ludzi pracy na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej (07.11.2014-).
      11 listopada 2011 roku został mianowany, przez biskupa diecezji zamojsko-lubaczowskiej Wacława Depo, kanonikiem honorowym Kapituły Katedralnej Zamojskiej.
      Zmarł 30 stycznia 2015 roku w Komarowie-Osadzie.

Ślubowanie Rady Duszpastersko-Ekonomicznej Parafii Komarów
      W niedzielę, 25 stycznia 2015 r., na Mszy św. o godz. 1000 odbyła się podniosła uroczystość - ślubowania nowo wybranej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej naszej Parafii. Nowi Radni przygotowali oprawę liturgiczną Mszy św. sprawowanej w ich intencji. Po ślubowaniu, przed zakończeniem Mszy św. Radni złożyli podpisy, że zgadzają się na objęcie tej zaszczytnej funkcji z wyboru Parafian z ich miejscowości i otrzymali nominację na okres 5 lat z rąk ks. proboszcza. Do nowej rady zostali wybrani z woli Parafian: Balicka Maria - Krzywystok, Bardziński Bolesław - Komarów-Osada, Bartwiński Zbigniew - Komarów-Osada, Bil Mirosław - Księżostany, Bilewicz Grzegorz - Wolica Brzozowa Kolonia, Cisak Jan - Wolica Brzozowa, Cisło Antoni - Wolica Śniatycka, Flak Stanisław - Wolica Śniatycka, Gniwek Zbigniew - Komarów-Osada, Kaczor Krzysztof - Janówka Zachodnia, Kaczorowski Andrzej - Komarów-Osada, Kudła Stanisław - Krzywystok Kolonia, Kukiełka Aneta - Huta Komarów, Kupiec Zdzisław - Antoniówka, Kyć Marian - Komarów-Osada, Małek Józef - Antoniówka, Misztal Anna- Janówka Wschodnia, Nelc Janusz - Komarów Wieś, Palikot Andrzej - Komarów Górny, Pałczyńska Barbara - Krzywystok, Petryk Kazimiera - Ruszczyzna, Pokrywka Józef - Janówka Górna, Przyczyna Andrzej - Komarów-Osada, Pysiewicz Albin - Komarów-Osada, Pysiewicz Zbigniew - Ruszczyzna, Rudy Teresa - Janówka Wschodnia, Skiba Stanisława - Janówka Zachodnia, Wiśniewska Elżbieta - Komarów Wieś, Wołek Andrzej - Komarów Wieś, Żyradzki Dariusz - Komarów Dolny.
      Po Mszy św. Radni obejrzeli wyremontowane sale katechetyczne w piwnicach domu parafialnego, w których każdego dnia gromadzi się młodzież na grę w tenisa stołowego i siłownię. Jest również przygotowana sala na spotkania modlitewne i kuchnia, gdzie można przygotować posiłki.
      Następnie Radni spotkali się na pierwszym posiedzeniu, podczas którego wybrali zastępców Przewodniczącego (jest nim zgodnie ze Statutem ks. proboszcz). Zdecydowaną większością głosów zostali wybrani: Gniwek Zbigniew i Kudła Stanisław, zaś sekretarzem i skarbnikiem Skiba Stanisława. Na zakończenie spotkania inaugurującego ks. proboszcz przedstawił plany duchowe i gospodarcze na najbliższe miesiące z prośbą o wsparcie modlitewne. Radni otrzymali, jako upominek, rozważania duchowe na każdy dzień i zostali poproszeni o modlitwę w intencji Parafii każdego dnia.

Opłatek Koła Przyjaciół Radia "Maryja"
      Wieczorem 18 stycznia 2015 roku, w domu parafialnym odbyło się spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia "Maryja". Koło działa już 6 lat i aktywnie wspiera, nie tylko modlitwą, a także pracami fizycznymi w kościele, jego otoczeniu i w domu parafialnym. Jesteśmy im wdzięczni za każdą pomoc, której doświadczamy. Członkowie Koła sami inicjują prace porządkowe, widząc takie potrzeby, bez żadnych próśb ze strony księży. Jest to piękne świadectwo troski o Parafię z inicjatywy osób świeckich. Opiekunem Koła jest ks. Tadeusz, który w każdym miesiącu ma z nimi spotkanie formacyjne.

Dzieci o Bożym Narodzeniu
      18 stycznia, o godz. 1000, w kościele, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Komarowie zaprezentowały wiernym inscenizowane misterium o Bożym Narodzeniu, popularnie nazywanym "Jasełka". Scenariusz i reżyserię przygotowała Pani Renata Karwat. Spektakl był przygotowany z niezwykłą starannością i wzbudził wielkie uznanie wśród wiernych.

Opłatek Ruchu "Światło-Życie"
      17 stycznia 2015 r. na spotkaniu opłatkowym i wspólnym kolędowaniu spotkali się uczestnicy Ruchu "Światło-Życie", popularnie zwanym "Oaza". Cieszymy się, iż ta formacja coraz bardziej się rozwija w naszej parafii, dzięki zaangażowaniu ks. Andrzeja, który organizuje i animuje wszystkie grupy. Cieszymy się, że młodzież i dzieci pragną zbliżać się do Chrystusa pomimo laicyzacji dzisiejszego świata.

Opłatek Białej Armii
      Tradycyjnie w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbył się opłatek dla dziewczynek i rodziców z Białej Armii połączony ze wspólnym kolędowaniem.

Powrót do strony głównej

Oficjalny serwis Parafii Świętej Trójcy w Komarowie
Redakcja ks. proboszcz Franciszek Nieckarz
Webmaster ks. Andrzej Zdunek, p. Henryk Kulik (2009-2015)